KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

FASON ÜRETİM

Carvien’s Cosmetics olarak kozmetik üretimindeki deneyimimiz, kalitemiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile özellikle Türkiye pazarında en önemli üreticilerden biriyiz.

Sahip olduğumuz tüm bu bilgi birikimi, deneyimler doğrultusunda Fason Kozmetik Üretim hizmeti de sunmaktayız. 
Yalnızca Türkiye değil, yurt dışındaki markalar için de fason kozmetik üretim hizmeti sunuyoruz.
Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en doğru içerik, en uygun proses ve formu tasarlamaktayız. AR-GE Departmanımız ile koordineli olarak çalışan üretim departmanımız, talep edilen ürünleri formül üretiminden rafa kadar girecek forma ulaştırmaktadır. 
Fason kozmetik üretimi alanında; 
Kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş bakım ürünleri, aktifli kremler ve losyonlar, bebek bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, ayak bakım ürünleri, cilt onarıcı ürünler gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.
Ürettirmek istediğiniz markanızdaki ürünler için, tüm süreçleri kapsayan bir fason üretim planını beraber planlıyoruz.
* Ürünün içeriğinde kullanılacak formülün, müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanması, numune içerik üretimi. 
* Üretim için gerekli tüm izinlerin alınması. Yapılacak üretimin, tüm aşamaları ile yasal kurallara ve çeşitli kalite standartlarına (ISO, GMP vs..) uygun olarak gerçekleştirilmesi.
* Talep edildiği takdirde üründe kullanılacak içeriğin dermatolojik, mikrobiyolojik ve benzeri testlerinin yapılması ve gerekli sertifikaların alınması.
* Tüm hazırlık ve kalite aşamaları sonrası ürünün üretimi ve teslimi.
Sizlerin tam hizmet talepleri dışında, kısmi hizmet alabilmesi yönünde çeşitli olanaklar da sağlamaktayız. Marka sahipleri, fason üretim konusunda firmamızdan tam hizmet alabileceği gibi ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE, ÜR-GE, ÜRETİM, LOJİSTİK ve DANIŞMANLIK hizmetlerinden yalnızca birini veya birkaçını da alabilmektedirler.
AR-GE Laboratuvarlarımız, kullanıcı odaklı formül çalışmaları ile ürün iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını; yıllar içerisinde edindiği bilgi birikimi, deneyimi ile hızlı ve etkili bir şekilde yürütmektir.
Kalite Güvence Ekibi tarafından takip edilen üretim süreci ile ürünlerin her zaman aynı kalitede olması ve sürekliliği sağlanmaktadır.
Teslimat süresi hammadde tedarik ve sipariş boyutuna göre değişmektedir. Ortalama proje süresi, 3 ile 6 hafta arasında sonuçlanmaktadır. Proje bazlı yeni ürünler için ek süre gerekebilir.